KONST / Litografier / Färglitografi 7832285
nr 783 2285
Färglitografi
Gösta Gustavson, Noaks Ark, signerad, 1977, motivets mått: 44x53
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:30:09
200 kr
350 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr
550 kr